bannerpiercing 1024x231 - Manisa Piercing
manisa piercing modelleri

#Manisa Piercing – 0532 673 90 45

Bir takı türü olan piercing ya da Türkçede geçen adıyla hızma, derinin altındaki yağın ya da kıkırdağın çeşitli yardımcı ekipmanlar aracılığıyla delinmesi ve takı ile süslenmesi şeklidir. Eskiden ülkemizde çok yaygın olmasa da dünyada uzun zamandır tercih edilen bir yöntemdir.  Daha Az Göster

Kişilerin kendilerini bir tür ifade etme yöntemi olarak algılansa da günümüzde o kadar derin anlamlar içermez. Yalnızca görsel güzellik sebebiyle taktırılırlar. Ancak özellikle ilk taktırıldığında dikkat edilmesi ve oldukça titiz davranılması gerekir.

bozalink 2 - Manisa Piercing
manisa piercing

Piercing Nerelere Yapılır?

Piercingin klasik kullanım alanları şunlardır:

  • Burun
  • Kaş
  • Kulak kıkırdakları
  • Dudak
  • Göbek deliği

En yaygın olarak piercing taktırılan yerlerdir. Ancak göğüs ucu, çene, bel çukuru gibi alanlarda da tercih edilebilir. Tamamen kişinin kendi tercihine kalmıştır.

Piercing Nasıl Yapılır?

Piercing önce yapılacak bölgenin krem yardımıyla uyuşturulmasının ardından steril edilmiş bir ğne ile yapılır. Bunun dışında tabanca gibi eski yöntemler kullananlar olsa da hem sağlıklı değil hem de daha acı vericidir.

Piercing Nerelerde Yaptırılır?

Piercing, rastgele yerlerde, eline her iğne alanlara yaptırılmamalıdır. Alanında bilgili ve uzman olan piercing ve dövme stüdyolarında yaptırılmalıdır. Aynı zamanda steril ve hijyenik de bir ortam olmalıdır. Bu yüzden piercing yaptıracağınız bölgenize karar verdikten sonra, yaptıracağınız yere de çok dikkatli karar vermeniz gerekir. Çünkü herhangi bir mikrop kapması durumunda ciddi enfeksiyon sorunları yaşayabilirsiniz.

Manisada Piercing

Ülkemizde de hemen hemen her şehrimizde ve bölgemizde piercing stüdyoları bulunmaktadır. Manisa da bu anlamda piercing stüdyoları olan şehirlerden biridir. Manisa’da piercing işlemi yaptırmak için bizi tercih ederseniz hem sağlıklı ve başarılı bir işlem yaşamış olursunuz, hem de işlem sonrası yapmanız gerekenler konusunda da yeterli olarak bilgilendirmeniz sayesinde süreci oldukça başarılı atlatırsınız. Fiyatlar da bölgeye ve tercih edilen takıya göre değişse de, sektörün hem en avantajlı fiyatlarına hem de en kaliteli hizmetine sahibiz. Müşterilerimizin ne istediklerini ve hangi konuda hassa olduklarını bilerek verdiğimiz hizmetlerimizde, bu sayede her zaman olumlu dönüşler aldık. Müşterilerimizin memnun ayrılması tek hedefimiz olarak işlerimizi yürütmeye devam edeceğiz.

5/5 - (15 {inceleme})